У Києві завдяки соціальному проекту "Картка киянина" тепер ліки стали ближче до громадян!І хто дійсно може скористатися цими пільгами?

Зараз ліки витягують з гаманців пенсіонерів більше коштів, ніж комунальні послуги. Тому для них важлива кожна копійка .

«Для мене це суттєво, бо пенсія у мене невелика, ліки купую я часто і для мене це суттєва знижка» -каже пенсіонерка Шугалей Надія Константинівна.

Вже цього року пільгові категорії громадян зможуть купувати ліки зі знижкою від 10 до 40 % в аптечній мережі «Фармація», які розширили перелік аптек, де можна буде отримати знижку.

«Сюди попадають в першу чергу категорія людей, які отримують допомогу по програмі - турбота до свят, це ті які мають пенсію не більше, як 1500 гривень, а також ветерани війни, реабілітовані, всі ті, які отримували допомогу до 9 травня, тому ці аптеки допоможуть цим людям » -поділилась з нами Костюренко Тетяна Миколаївна (Директор Департаменту соціальної політики)

І завдяки поєднань зусиль Кабінетів Міністрів і потужного проекту «Картки киянина» буде дійсно вирішене головне питання завищеної ціни на ліки і вони стануть доступними для кишені.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 2666