...АДВОКАТИ СЬОГОДНІ СЛАБІ ЯК НІКОЛИ, І ЗАПАДНІ І ЗАОКЕАНСЬКІ ДЕМОКРАТІЇ НЕМОЖУТЬ НІЯК ЗРОЗУМІТИ - ЧОМУ САМЕ??? - хабібуллін

Народный депутат Сергей Власенко считает, что у него есть право защищать Юлию Тимошенко, поскольку в ходе этого уголовного процесса он не будет осуществлять адвокатскую деятельность. Об этом народный депутат заявил сегодня журналистам перед входом в здание Главного следственного управления Генпрокуратуры, куда он прибыл вместе с Ю.Тимошенко.

С.Власенко пояснил, что Генпрокуратура делает попытки «перекрутить действующее законодательство», отказывая Ю.Тимошенко в праве на защиту. По его словам, в Уголовно-процессуальном кодексе не предусмотрена такая процессуальная фигура, как адвокат, там речь идет о защитнике, которым, кроме адвоката, в уголовном процессе могут выступать другие специалисты в области права и близкие родственники.

хабібуллін

Вітаю колеги. Не витримав і впишусь :)

По-перше погоджусь, нажаль, з колегою щодо пиару, але це скоріш такий хід і після нього ВСІМ буде важко пояснити ЗАПАДНИМ ДЕМОКРАТІЯМ, а шо ж мав на увазі КСУ?

По-друге, як і в темі з високошановним Даніловичем - дозволю собі зробити зауваженння і звернути і Вашу увагу, і увагу колеги Власенка, і високошановної Тимошенко - вони НІЧОГО не зробили за часи свого панування аби АДВОКАТУРА ЗМІНИЛАСЬ, ЗМІЦНИЛАСЬ, ПЕРЕТВОРИЛАСЬ З РАДЯНСЬКОГО МИШЛЕННЯ НА МИШЛЕННЯ 3D.

І Леонід Данілович, і Юлія Володимирівна, і Сергій Володимирович ВИ ПР...ЛИ незалежну і авторитетну адвокатуру, а тепер ВИМУШЕНІ - один заокеанського адвоката наймати, інша - свого колегу, А ЧОМУ?- а тому, що з 40.000 адвокатів тільки з"їхавший з глузду піде ВАС захищати... І навіть за РЕАЛЬНІ ГОНОРАРИ, всерівно рядові адвокати тричі подумають рубати "зелену та брусельську капусту" тихо у себе на "городах" пощіпуючи простих людей - тєр...іл, пам"ятаючи про дисциплінарні палати, кваліфкомісії адвокатури і прочих аВТОРИТЕТІВ в адвокатурі.

Був час, коли я особисто мав честь знати Сергія і вірив, що він вносячи законопроекти з адвокатури має gaminator online дійсне бажання змінити і створити НОВУ УКРАЇНСЬКУ АДВОКАТУРУ, ать ні, напевно були "справи$" поважніше.

І висновок невтішний, або беріть ТОГО адвоката, якого Вам ВОНИ ВКАЖУТЬ, або ... голодовка :)

Ви ВСІ могли, але не схотіли і АДВОКАТИ СЬОГОДНІ СЛАБІ ЯК НІКОЛИ, І ЗАПАДНІ І ЗАОКЕАНСЬКІ ДЕМОКРАТІЇ НЕМОЖУТЬ НІЯК ЗРОЗУМІТИ - ЧОМУ САМЕ???

:(

ХАБИБУЛЛИН

 

ИСТОЧНИК: http://www.yurpractika.com/news.php?id=25998#news_16031

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 806