...в Громадську приймальню як і практично в будь-яку іншу Громадську приймальню люди
звертаються, як правило, дуже запізно, коли строки, передбачені законодавством
не дотримані, чи людина немає взагалі можливості нести матеріальні витрати на
державні мита та інші державні витрати чи інші фактичні витрати, тощо у саме
своїй реальній справі. І в таких важких випадках йшов, йду і буду
намагатися і далі йти на можливішу реальну допомогу із залученням реальної
влади – так названої громадської влади, громадського контролю...

 

Вадим Хабібуллін: "... хочу, аби кожний чиновник, кожний правоохоронець, кожний бюрократ, корупціонер та інший, заражений на владну хворобу, - мав знати і пам'ятати, що і у простої людини, навіть у крайніх випадках – були, є та зможуть бути чи з'явитися дієві захисники – вища каста юристів – адвокати, народні адвокати"

 

 

 

Я вже зазначав, що не всі проблеми вдається вирішувати навіть при зверненнях людей у Громадську приймальню.

 

А такі звернення різні – побутові, соціальні, юридичні та інші життєві.

 

І в цьому є своя специфіка, оскільки люди практично завжди стикаються більше з юридичними проблемами, рідше з юристами і ще рідше з адвокатами, оскільки останні вкрай рідко, за виключенням кримінальних справ, знаходять час і можливість приділяти увагу простим громадянам не бачачи в цьому фінансової заінтересованості в цивільних, господарських та адміністративних справах.

 

Давайте не будемо їх засуджувати, оскільки кожному своє і зрозуміти їх можна, оскільки ніхто з Вас не замислювався над тим, скільки варто витратити на навчання, досвід, ім`я, репутацію, офіс, команду та інше, інше, інше. Адвокату нічого держава не дає, а тому вона немає морального права вимагати соціальної спрямованості хоча б частини професійного часу адвоката.

 

Зараз Вас готовий прийняти і вислухати та разом, на кожному прийомі в Громадській приймальні (максимально як це можливо), шукати вихід у іноді нереальній і заплутаній справі. Але цього вистачає тільки на особистий прийом (вислухати людину – це вже пів справи для неї) та добрі поради, але реально, конкретно йти із правовим захистом простої людини до правоохоронних органів, судових та владних кабінетів із сплатою всіх можливих і неможливих державних мит та витрат, інших фактичних витрат (приміщення, засоби зв’язку, персонал, канцелярія, і так далі і таке інше) – практично нереально, і, дякую людям, що вони це розуміють і завжди розуміли.

 

Більш того, в Громадську приймальню як і практично в будь-яку іншу Громадську приймальню люди звертаються, як правило, дуже запізно, коли строки, передбачені законодавством не дотримані, чи людина немає взагалі можливості нести матеріальні витрати на державні мита та інші державні витрати чи інші фактичні витрати, тощо у саме своїй реальній справі.

 

І в таких важких випадках йшов, йду і буду намагатися і далі йти на можливішу реальну допомогу із залученням реальної влади – так названої громадської влади, громадського контролю – статусу обраного (2011-2013) члена Громадських рад - при Міністерстві юстиції України, при Київській міській державній адміністрації, при Пенсійному фонді України.

 

І це вкрай символічно, оскільки місцеві органи самоврядування - районні Ради ліквідовані, зв`язок простих людей із районним депутатським корпусом розірвано, районна реальна влада ще не … і доки діють «закони джунглів» - правий той, хто сильніший.

 

Реально і дієво працювати на благо всіх людей на місцях немає бажання ані в кого - ані у місцевої виконавчої влади, ані у місцевих політичних інституцій, ані у місцевих громадських інституцій чи громадських активістів, а може просто немає на проблеми людей часу?

 

Допомагати хоча б частково витрачаючи час у періодах, коли самому правозахисникові потрібно і необхідно виживати у найскладніших умовах життя !? - так, це важко і складно, але вже заявляв, що і вчора, і сьогодні і завтра робитиму все можливе і неможливе аби так не було, аби було по іншому, увібравши на себе хоча б частковий тягар проблематики простих людей.

 

А тому, хочу, аби кожний чиновник, кожний правоохоронець, кожний бюрократ, корупціонер та інший, заражений на владну хворобу, - мав знати і пам'ятати, що і у простої людини, навіть у крайніх випадках – були, є та зможуть бути чи з'явитися дієві захисники – вища каста юристів – адвокати, народні адвокати.

 

 

 

Завжди Ваш - Вадим Хабібуллін

 

адвокат, правозахисник, громадський діяч

 

ХАБІБУЛЛІН ® KHABIBULLIN.kiev.ua

 

 

 

 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 712