...краще прирівняйте не на папері в процесуальних кодексах простого адвоката до простого прокурора, слідчого та судді у питаннях життєвих, матеріальних. Бо останні, якщо в них пр...онос і вони пропустили судове засідання - нараховується 100% зарплата з бюджету, койка у хвєохванії, харч безкоштовний і санаторне лікування та оплата комунальних послуг і нарешті - пенсія у 90% окладу...

Вадим Хабибуллин: Адвокат адвокату друг товарищ и волк...

 

 

Участники Пятого Всеукраинского совещания председателей квалификационно-дисциплинарных комиссий адвокатуры  (КДКА) в своей резолюции одобрили проект Закона Украины «Об адвокатуре и адвокатской деятельности», разработанный Рабочей группой Высшей квалификационной комиссии адвокатуры при участии председателей региональных КДКА и общественных организаций адвокатуры.

По словам разработчиков, проект призван !изменить роль адвокатуры! в обществе, а также  по-новому урегулировать вопросы адвокатского !самоуправления! с целью укрепления независимости !адвокатуры!. В проекте предусмотрено обязательное членство !адвокатов! в Национальной ассоциации адвокатов Украины.

 

Вадим Хабібуллін - на фото вказані всі дуже поважні і дуже забезпечені коллеги!

Але зі слів розробників знову акценти розтавлені на питаннях роль адвокатури, а не рядового адвоката, адвокатського самоврядування, по-простому посадова адміністративно -командна ієрархія пожиттєва, незалежність аморфної адвокатури, а не конкретного простого адвоката зі Жмеринки, і головне найчарівніше - обов"язкове членство адвоката - пансчіна по-старому! Ну що тут можна сказати, але якщо плідно і конструктивно і чесно - будь-ласка:

Простого адвоката, який допомагає людям практично за картоплю цікавить не назва законопроекту чи повноваження Національної палати чи палатки всерівно.

Ви краще прирівняйте не на папері в процесуальних кодексах простого адвоката до простого прокурора, слідчого та судді у питаннях життєвих, матеріальних.

Бо останні, якщо в них пр...онос і вони пропустили судове засідання - нараховується 100% зарплата з бюджету, койка у хвєохванії, харч безкоштовний і санаторне лікування та оплата комунальних послуг і нарешті - пенсія у 90% окладу.

А Ваш, пардон, рівний у процесі адвокат в цей час отримує від судді скаргу до кваліфкомісії за пропуск судового засідання та, звичайно, ... лапу, нєсказать єсчо хужее...

Завжди Ваш

Вадим Хабібуллін

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 1830