Форму №20-ОПП затверджено наказом Мінфіну від 19.11.2011 р. № 1588. Цей самий наказ затверджує і Порядок обліку платників податків і зборів.

Форму №20-ОПП затверджено наказом Мінфіну від 19.11.2011 р. № 1588. Цей самий наказ затверджує і Порядок обліку платників податків і зборів.

Форму №20-ОПП зобов’язані подавати всі суб’єкти господарювання — і підприємства, і підприємці, але у виключному переліку випадків, встановленому розділом VIII Порядку.

У пункті 8.1. зазначеного Порядку сказано: платник   податків   зобов'язаний  повідомляти  про  всі об'єкти  оподаткування  і  об'єкти,  пов'язані  з  оподаткуванням, органи  державної  податкової  служби  за  місцезнаходженням таких об'єктів (за основним та  неосновним  місцем  обліку)

Отже, форма №20-ОПП подається, у разі якщо відбулася:

а) реєстрація, створення або відкриття об’єкта оподаткування, об’єкта, пов’язаного з оподаткуванням, об’єкта, через який провадиться діяльність (протягом 10 робочих днів після такої події в органі ДПС за місцезнаходженням такого об’єкта);

б) зміна типу, найменування, місцезнаходження або стану об’єкта оподаткування.

Відповідно до пункту 8.2. об’єктами оподаткування й об’єктами, пов’язаними з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (далі — об’єкти оподаткування), є майно та дії, у зв’язку з якими у платника податків виникають обов’язки щодо сплати податків та зборів.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 1575