Державною виконавчою службою України за участю представників органів державної влади та представників громадських організацій буде проведено круглий стіл на тему «Запобігання проявам корупції в органах державної виконавчої служби» (044) 486-05-13. З повагою, Голова ГР при ДВС Вадим Хабібуллін

‎18.05.2012 відбудеться круглий стіл на тему «Запобігання проявам корупції в органах державної виконавчої служби»

18 травня 2012 року Державною виконавчою службою України за участю представників органів державної влади та представників громадських організацій буде проведено круглий стіл на тему «Запобігання проявам корупції в органах державної виконавчої служби».

Метою проведення круглого столу є здійснення діалогу з представниками громадських організацій та організація комплексу заходів, спрямованих на підвищення рівня знань різних верств населення щодо розвитку інститутів громадянського суспільства та їх ролі у формуванні негативного ставлення до корупції, протидії чинникам, що її зумовлюють, про особисту участь громадян у запобіганні та викритті фактів корупційних діянь.

Початок заходу о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Артема, 73.

До заходу також запрошуються представники громадських організації, які мають бажання прийняти участь у круглому столі.

Попередня реєстрація проводиться за тел. (044) 486-05-13.
http://www.dvs.gov.ua/ua/announcement.html?_m=publications&_t=rec&id=931

З повагою,
Голова ГР при ДВС
Вадим Хабібуллін

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 849