Як повідомляє парламентський сайт, Президент погодився підписати Закон тільки за умови виключення з його тексту...

Сьогодні, 4 листопада, депутати повторно проголосували і ухвалили в цілому закон, що вносить зміни до Податкового кодексу, що стосуються спрощеної системи оподаткування, з президентськими зауваженнями

Як повідомив портал ЛІГА ЗАКОН, поправки Президента Віктора Януковича були внесені в Раду учора, 3 листопада. Висновки профільного комітету і Головного науково-експертного управління, а також текст оновленого документу датовані сьогоднішнім числом.

Як повідомляє парламентський сайт, Президент погодився підписати Закон тільки за умови виключення з його тексту положення про введення нульової ставки ПДВ для експортних операцій по вивезенню зернових і технічних культур сільгоспвиробниками і підприємствами, що безпосередньо придбали у них такі зернові.

Так, відповідно до закону, спрощена система - особливий механізм заміни сплати окремих податків, встановлених пунктом 297.1 ПК на сплату єдиного податку з одночасним спрощенням обліку і звітності. Юрособи і особи-підприємці( ФОП) можуть самостійно обрати спрощену систему, якщо вони відповідають певним критеріям.

Законом встановлений перелік суб'єктів, що не мають права скористатися спрощеною системою оподаткування. Зокрема, до таких віднесені: суб'єкти, що здійснюють діяльність у сфері азартних ігор, обміну валют, виробництва, продажу, експорту і імпорту підакцизних товарів; продажі предметів мистецтва і антикваріату і інш., а також ФОП-аудитори, страхові брокери, нерезиденти і так далі...

Крім того, закон дозволяє ФОП-спрощенцям реєструватися платниками ПДВ, а також дозволяє платникові податку на прибуток відносити до витрат засоби, витрачені на придбання товарів(робіт, послуг) у упрощенцев, але перелік доходів і витрат платники податку на прибуток повинні будуть враховувати в розрізі контрагентів-платників єдиного податку.

Як повідомлялося, 20 жовтня, Верховна Рада України 264 голосами внесла зміни до Податкового кодексу і ряду законів, що стосуються системи спрощеного оподаткування, якими понизила ставки податків і підвищила допустимий об'єм обороту для усіх категорій підприємців- спрощенців.

Згідно матеріалам Економічного порталу www.finsettings.com

Детальну інформацію читайте на сайті http://www.finsettings.com/novini/

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 2926