Скорочена назва вищого законодавчого органу України (щоправда мовою нашого вічно (чи справді вічно?) стратегічного партнера) час від часу є предметом для глузування. 

 Але тут раптом масовий похід депутатів на День Незалежності до прапорів-майданчиків-клубів-садків-доріг і просто людей перетворив на Фейсбуці це свято на День залежності депутатів від  народу. Оскільки до наступних виборів далеко, закрадається думка, що народні обранці починають виконувати свої обіцянки (варіант, що вони розраховують на те, що ВР не пропрацює відведеного терміну, відкидаємо із раціональних мотивів - мандати надто дорогі, в прямому і переносному значенні).

 І тут з'являються «хотілки». Щоб  були прийняті євроінтеграційні закони.  Щоб депутати ухвалили добрий десяток законів по дерегулюванню підприємницької діяльності, в тому числі президентський. Щоб народні обранці не задушили АПК податками, бо, як підказує інтуїція, процес євроінтеграції сам по собі не скасує необхідності харчування. Чекати продовження виконання обіцянок лишилось  недовго. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 817