Величезна проблема України – тотальна некомпетентність, природа якої спадкова закомплексованість та бідність.

Величезна проблема України – тотальна некомпетентність, природа якої спадкова закомплексованість та бідність.

Ми – бізнесмени, ті, хто зрозумів природу речей, начебто маємо бути задоволеними цим, бо таким людям простіше продати наші товари та послуги. Не було б це так страшно, якби ці споживачі не були нашими вчителями, лікарями, суддями та прокурорами. Міграція в країну із працюючою інфраструктурою не вирішує всі проблеми. Ваш бізнес і його менеджмент залишається тут. Тому ми – кожен, маємо внести свій внесок в зміну суспільної свідомості – передати свій компетентний досвід. Механізмів безліч: безкоштовні тренінги, ведення блогів, підтримка талановитої молоді, фінансування телевізійних проектів і багато іншого.

А що ж держава? Вивести таку діяльність в розряд суспільної цінності. Як це в Європі, якщо ти не фінансуєш соціальні проекти, ти ніколи не будеш визнаний як успішна людина у соціумі.

А що ж прокуратура та судді? Якщо держава не змінить свою орієнтацію із створення вертикалі зі своїх – на стратегію компетентності та не створить для цього відповідні формуючі інституції (бо навіть у Радянському Союзі була вища партійна школа) то із цієї країни точно виїдуть всі поважаючі себе люди.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 1507