Якщо ви хочете відкрити у своєму місті квітковий магазин або ж просто для початку вирішили обмежитися запуском інтернет-стартапу з доставки квітів, що в умовах економічної кризи цілком доцільно, тому що скоротить витрати на оренді приміщень тощо, - то вам необхідно врахувати декілька важливих моментів.

Квітковий магазин оффлайн - що потрібно знати перед відкриттям

Для того, щоб відкрити квітковий магазин, необхідно мати початковий капітал в розмірі близько 8-10 тисяч доларів. Орендоване під магазин приміщення повинно знаходиться або в центрі міста, або неподалік від зупинки міського транспорту. Площа приміщення повинна становити від 10 квадратних метрів, щоб надалі можна було розмістити весь основний асортимент квіткового магазину.

цветочный магазин

Фото-скрін з сайту-візитівки оффлайн магазину flower-house

Але перш, ніж що або відкривати, вам необхідно визначиться з надійним постачальником квітів, який буде їх доставляти. Якщо транспортування квітів проводилася неправильно, в поганих умовах, то вам буде дуже важко потім відновити первозданний вигляд рослин, навіть в рамках букета. У таких випадках найкраще, коли доставка квітів здійснюється машиною з холодильником (рефрижератор), а самі квіти знаходяться в природних умовах.

Серед найбільш поширених, популярних постачальників квітів через рубежі - Голландія і Франція. Саме з цих країн найчастіше доставляють орхідеї, тюльпани, хризантеми, лілії і троянди, хоча останні все частіше купуються в Україні, де стандарти вирощування рослин за останні роки значно покращилися. До того ж, якщо вам все ж вдасться знайти хорошого постачальника кольорів, в тому числі і вище згаданих троянд, у своєму регіоні, то таким чином, можна буде заощадити значні кошти при закупівлі та постачання продукції.

Іншим важливим моментом в бізнесі з продажу квітів завжди була ефективна збереження рослин, які завжди повинні мати досконалий, презентабельний вигляд. Для цього вам знадобиться створити оптимальні умови для зберігання квітів, щоб вони досить довгий час мали товарний вигляд. Найчастіше в таких випадках використовують спеціальні холодильники.

Інтернет-магазин або служба доставки квітів у вашому місті

служба доставки цветов в Харькове

Фото-скрін з сайту служби з доставки квітів viaflor

Інша справа, якщо ви вирішили стати свого роду посередником. Приміром, у вас з'явилася ідея створення інтернет-магазину або просто служби з доставки квітів у вашому місті, то для цього необхідно дві основні речі:

  1. Створити гарний, привабливий і зрозумілий сайт інтернет-магазину, де кожен бажаючий зможе вибрати букет троянд і замовити доставку за вказаною адресою.
  2. Вам не обов'язково орендувати приміщення під квітковий оффлан-магазин в місті і навіть не обов'язково мати виходи на постачальників, а достатньо всього лише вміло домовитися з вже існуючими продавцями букетів про постійні поставки в рамках діяльності кур'єрської служби з доставки квітів.

Звичайно, сама ідея подібного бізнесу не нова, але і "наново винаходити велосипеда" ніхто не пропонує! У будь-якому бізнесі є свої ризики і труднощі, і що стосується торгівлі квітами, то тут доведеться гарненько попрацювати над самою організацією процесу здійснення даного бізнес-проекту, особливо по частині поставок продукції.

По матеріалам бізнес блога новостей outsignal.com

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 1703