У липні минулого року, у місті Слов’янськ Донецької області, президент Порошенко урочисто ініціював державну програму з відновлення житла, зруйнованого в зоні проведення антитерористичної операції на сході країни. Минув рік, але обіцянки Порошенка так і залишились обіцянками!

У липні минулого року, у місті Слов’янськ Донецької області, президент Порошенко урочисто ініціював державну програму з відновлення житла, зруйнованого у зоні проведення антитерористичної операції на сході країни.

На інформаційний запит Житлового союзу України, 17 липня 2015 року Мінрегіон України повідомив, що на цей час окремої державної програми щодо відновлення житла у Донецькій та Луганській областях не передбачено.

Минув рік, а обіцянки Порошенка так і залишились обіцянками!

Одночасно, Мінрегіон України інформував, що Державним бюджетом України на 2015 рік передбачено субвенцію місцевим бюджетам на відновлення інфраструктури у Донецькій та Луганській областях, але на сьогодні до фінансування погоджено лише 15 житлових будинків на суму 23 155,35 тис. гривень у Донецькій області, та 79 житлових будинків на суму 31 377,22 тис. гривень у Луганській області.

За різними оцінками на відновлення житла Донбас потребує більше ніж 1 мільярд доларів США. Реалізація конституційного права на житло та створення гідних умов проживання – це обов’язок держави!

З метою захисту прав громадян та відновлення житла на Донбасі, звернувся до президента Порошенка з вимогою:

1.      Доручити Кабінету Міністрів України прийняти Державну програму з відновлення житла, зруйнованого у зоні проведення антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях. Для цього, невідкладно створити робочу групу щодо розроблення Програми, до якої запросити об’єднання громадян і представників місцевих громад Донецької та Луганської областей.

2.      У Законі України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» передбачити кошти  на реалізацію заходів, передбачених Державною програмою з відновлення житла, зруйнованого у зоні проведення антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях із загальним обсягом фінансування не менше 10 мільярдів гривень.

 

Голова Житлового союзу України Олександр Скубченко

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 457