…і зняв свою кандидатуру аби не перетворювати той балаган в посміховисько. Також зазначив, що не буду оскаржувати це, оскільки вважаю, що району зараз не потрібно на це витрачати час, потрібно рухатися вперед, на виконання реформ і програми Президента Віктора Федоровича ЯНУКОВИЧА як би зараз це не було важко та разом з цим сказав, що невдовзі він (керівник району та керівник громадської ради) напевно зможуть зрозуміти, що я був правий, що команду потрібно розбавляти новими силами, які мають не конфронтувати, не конфліктувати, працювати не тільки на себе, а допомагати і їм і району бути кращими в Києві бути взірцем і надійним помічником київській владі…

ХАБІБУЛЛІН ® KHABIBULLIN.kiev.ua

KHABIBULLIN ХАБИБУЛЛИН ХАБІБУЛЛІН ®

 

ХАБИБУЛЛИН Вадим Монэвярович | Вадим Монев'ярович ХАБІБУЛЛІН

Київ, Святошинський р-н, Громадська приймальня

(044) 5926000, 5923200, 4515990; (044) 2280666, 2210666, 0672096660

пошта: Київ-01001, а/с №411-В; [email protected]

www.KHABIBULLIN.kiev.ua

Вадим Хабібуллін - Святошинський район Києва найгірший?

…і зняв свою кандидатуру аби не перетворювати той балаган в посміховисько. Також зазначив, що не буду оскаржувати це, оскільки вважаю, що району зараз не потрібно на це витрачати час, потрібно рухатися вперед, на виконання реформ і програми Президента Віктора Федоровича ЯНУКОВИЧА як би зараз це не було важко та разом з цим сказав, що невдовзі він (керівник району та керівник громадської ради) напевно зможуть зрозуміти, що я був правий, що команду потрібно розбавляти новими силами, які мають не конфронтувати, не конфліктувати, працювати не тільки на себе, а допомагати і їм і району бути кращими в Києві бути взірцем і надійним помічником київській владі…

Вже латентно запущено механізм підготовки до виборів 2012 та після оприлюднення на сайті Міністерства юстиції України доопрацьованого проекту Закону України «Про вибори народних депутатів України» (27.05.2011) (http://minjust.gov.ua/0/35372) - «ВСІ» біжимо на умовні виборчі округи, дільниці, «ВСІ» ділимо на мапі місця і прізвища, в кожному більш-менш нормальному і дієвому районному партійному штабі «бойова готовність», розпочато пошук інвесторів (добровільних та примусових, і тих, хто ще не знає, що вимушений бути інвестором) майбутніх виборів.

І вже нікого знову не цікавить ані район, ані його мешканці, вибачте – електорат, ані дороги, ані житлово-комунальні проблеми, ані проблеми взагалі простих людей в кожному районі.

Як правозахисник, адвокат і громадський діяч я це розумію, ну політика є політика. Але як мешканець Святошинського району м. Києва і просто людина, яка майже сорок років живе тут з родиною і мала бажання розвивати район і розвиватися з районом, але не дали…

Не дали розвиватися по політичній лінії, не дали розвиватися по громадській лінії – і не пустили до «         штучно» створеної Громадської ради при місцевому органі виконавчої влади – при Святошинській районній в м. Києві державній адміністрації, і ще не дали, не дали, не дали.

І не дали, це якщо взагалі нічого, м’яко кажучи, не сказати:

http://khabibullin.kiev.ua/pabl_article_ua.php?page=1&cat=39&id=494

Керівник району людина дуже поважна і авторитетна, але напевно не приймає сам рішення і не погодився мати нормальних, реальних, прагматичних радників з середовища самого району, з її жителів, активістів, та й просто людей з активною життєвою позицією. Так само розумію, але ж є але…

Святошинський район тепер їхній - Святошинська районна в м. Києві державна адміністрація тепер їхня, «штучно» створена Громадська рада при Святошинській районній в м. Києві державній адміністрації тепер їхня, політична складова напевно на 90% тепер їхня, майже 90% всіх кадрів в районі також їхні – і такі як Вадим Хабібуллін, а таких жителів в районі сподіваюся безліч, не потрібні!

АЛЕ ЯК ТОДІ ЗРОЗУМІТИ ОСТАННІ МІСЦЯ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ У ВСІХ РЕЙТИНГАХ МІСЬКОЇ ВЛАДИ І ОЛЕКСАНДРА ПАВЛОВИЧА ПОПОВА, ЯК ЦЕ ЗРОЗУМІТИ?

16.05.2011 - http://kiev.pravda.com.ua/news/4dd12694870c8/

02.06.2011 - http://kiev.pravda.com.ua/news/4de73f0926d98/

І вже напевно призначений новий керівник виборчого штабу Олександра Павловича ПОПОВА і він напевно зможе зрозуміти, що може десь помилка, може це якийсь програмний вірус, як так склалося, що у них є все, і вони на останніх місцях? Чи з цим ми будемо підтримувати і переконувати жителів Святошинського району голосувати за Олександра Павловича ПОПОВА?

На відміну від Святошинської влади у Київській владі - Київській міській державній адміністрації та Олександра ПОПОВА є надійний громадський оплот – Громадська рада при Київській міській державній адміністрації.

І Громадська рада та її керівництво і правління, і переважна більшість членів засвідчили, що мають працювати задля підтримки діям і реформам у Києві, наведення ладу у столиці. І це підтверджується також з виступу (http://ncy.org.ua/ua/news/read/82/) одного з керівників Громадської ради при КМДА, відомого громадського діяча – Андрія АНТОНЮКА на зустрічі з Олександром ПОПОВИМ, де він зазначив: «запропонований механізм співпраці дасть можливість покращити та вивести на новий рівень взаємодію міської влади з громадськістю столиці. Андрій Антонюк зазначив, що в даний момент йде переговорний процес з тими громадськими організаціями міста Києва, які не увійшли до складу Громадської ради при КМДА, але налаштовані на конструктивну співпрацю з Громадською радою та керівництвом міста. Члени ГР готові здійснювати прийом громадян, проводити моніторинг і узагальнення звернень та пропозицій киян, а також виробляти на цій основі рекомендації керівництву КМДА щодо важливих питань життєдіяльності столиці».

Ще на початку березня, на установчих зборах «штучно» створеної Громадської ради при Святошинській районній в м. Києві державній адміністрації, на «урочистому» засіданні якої був присутній керівник району та всі інші, я, Вадим ХАБІБУЛЛІН виступив і сказав, що розумію бажання «деяких районних воротил» не допустити до керівника району молоді активні і нові сили, молодий активний розум і погляд на проблеми району так би мовити з точки зору так названого 3D мишлення, і зняв свою кандидатуру аби не перетворювати той балаган в посміховисько. Також зазначив, що не буду оскаржувати це, оскільки вважаю, що району зараз не потрібно на це витрачати час, потрібно рухатися вперед, на виконання реформ і програми Президента Віктора Федоровича ЯНУКОВИЧА як би зараз це не було важко та разом з цим сказав, що невдовзі він (керівник району та керівник громадської ради) напевно зможуть зрозуміти, що я був правий, що команду потрібно розбавляти новими силами, які мають не конфронтувати, не конфліктувати, працювати не тільки на себе, а допомагати і їм і району бути кращими в Києві бути взірцем і надійним помічником київській владі.

Я щиро сумую і жалкую, що мої слова збуваються так скоро.

Що «штучно» створені і повністю підконтрольні Громадські ради – це не консультативно – дорадчий орган, а це шлях назад, а Президент каже – вперед. Невже районна влада, її радники і громадські і політичні соратники не розуміють, що у сьогоднішні часи аби стояти – потрібно йти, аби йти – потрібно біжать, аби біжати – потрібно летіти, летіти вперед, бо часи інші і вимоги інші. І розуміючи це київська міська влада зазначила, що в Громадській ради при Київській міській державній адміністрації бажає бачити надійного критика і помічника.

А тому, підсумовуючи викладене, і дійсно і щиро бажаючи Святошинській районній владі, її радникам і громадським і політичним соратникам займатися не тільки своїми особистими справами, і виборчими підготовками, оскільки «застосовуваними сьогодні вчорашніми технологіями», - гречка, танці, подарунки, привітання, показові походи в школи і дитячі садки, тощо – можуть не спрацювати у 2012.

А головне, можуть суттєво заважати Олександру Павловичу ПОПОВУ завоювати серця і Святошинців і Киян. Хоча в останньому, напевно, якщо буде ласка київської міської влади на відміну від влади Святошинської – готовий допомагати і як правозахисник, і як адвокат, і як громадський діяч – член Громадських рад, обраний 2011-2013 при Міністерстві юстиції України, при Київській міській державній адміністрації, при Пенсійному фонді України задля процвітання і мого рідного Святошинського району і мого рідного Києва.

З великим сумом та великою повагою,

Завжди Ваш Вадим ХАБІБУЛЛІН

Київ, Святошинський р-н

ХАБІБУЛЛІН ® KHABIBULLIN.kiev.ua | Київ, Святошинський р-н

http://khabibullin.kiev.ua/pabl_ua.php?cat=47

ХАБІБУЛЛІН ® KHABIBULLIN.kiev.ua | Громадська діяльність

http://khabibullin.kiev.ua/pabl_ua.php?cat=39

http://www.epravda.com.ua/press/2011/06/2/287907/

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 1007