...з цим буде внутряшня боротьба, яка еволюційно покращить партію нарешті і це правильно - Вадим Хабібуллін

Вадим Хабібуллін: Сильна Україна в Партію Регіонів...?

...з цим буде внутряшня боротьба, яка еволюційно покращить партію нарешті і це правильно - Вадим Хабібуллін


Згідно повідомлень майже всіх відомих інтренет ЗМІ - "Сильна Україна" приєднується до "Партії регіонів".

Вітаю щиро з можливим об"єднанням, входженням, приєднанням політичної партії "Сильна Україна" до політичної партії "Партія регіонів".

Як би там не було, але хлопцям і дівчатам з Партії регіонів буде трошки незручно, оскільки тепер треба буде реально розвиватися на місцях так як  вимушені будуть конкурувати з хлопцями і дівчатами з Сильної України, які ближче виходили (бігборди, праймеріз(і), праймрейтинги, тощо) до народу і з цим буде внутряшня боротьба, яка еволюційно покращить партію нарешті і це правильно - Вадим Хабібуллін


(і) Праймеріз (Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.) «Пра́ймеріз» (англ. primaries — попередні), попередні вибори — тип голосування, в котрому обирається один кандидат від партії. Між обраними кандидатами потім проходить звичайне голосування. Зміст «праймеріз» полягає в тому, щоб кандидати від однієї партії не відбирали один в одного голоси на основних виборах, оскільки їх електорат як правило близький. Час від часу ті, хто програє на праймеріз, все ж таки вирішують взяти участь у виборах, але як незалежні кандидати, без підтримки партії.


З повагою,
Вадим Хабібуллін
Київ, Святошинський р-н
KHABIBULLIN.kiev.ua

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 905
Loading...