... але у системному діалозі КМДА з громадськістю Києва, оскільки без врахування думки широкого кола галузевих фахівців та представників громадськості, будь-яка Стратегія може залишитися нереалізованою - Вадим Хабібуллін

В порядку виконання Розпорядження КМДА від 07.07.2011 р. № 1180 «Про організацію роботи з громадського обговорення проекту Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року» 28 липня 2011 року в приміщенні КМДА відбулося обговорення економічної, інвестиційної та бюджетно-фінансової частини Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, організоване Головним управлінням економіки та інвестицій Київської міської державної адміністрації.

Київська міська державна адміністрація презентувала учасникам громадського обговорення основні положення Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року.

Виступаючи перед учасниками громадського обговорення член Правління Громадської ради при КМДА зазначив, що розробка проекту Стратегії розвитку міста Києва до 2025 — безумовно позитивний момент для киян, який дає можливість громадськості столиці зрозуміти, в якому напрямку буде розвиватися Київ в найближчі 15р. Разом з тим, столичній владі необхідно залучити широке коло фахівців різних галузей столичної економіки, представників громадськості, профспілок, організацій роботодавців, промислових підприємств, представників малого та середнього бізнесу до обговорення Стратегії розвитку міста Києва до 2025.

Він наголосив, що «саме ці люди розуміють реальний стан, потенціал та перспективи розвитку конкретних галузей економіки міста Києва та різних складових столичної інфраструктури, які забезпечують життєдіяльність найбільшого українського мегаполісу. Зі свого боку, виявив бажання ініціювати на засіданні Громадської ради при КМДА, яке буде присвячене обговоренню проекту Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, широкий фаховий діалог за участю галузевих фахівців, які здатні професійно проаналізувати запропонований проект Стратегії та надати свої пропозиції і зауваження, які покращать якість даного документу».

«Я глибоко переконаний, що можна розробити чудовий документ — Стратегію, однак без врахування думки широкого кола галузевих фахівців та представників громадськості, будь-яка Стратегія може залишитися нереалізованою. Адже всі ми розуміємо, що реалізовуватись Стратегія розвитку міста Києва до 2025 буде саме фахівцями різних галузей столичної економіки, представниками громадськості, профспілок, організацій роботодавців, промислових підприємств, представниками малого та середнього бізнесу. Саме тому столичній владі необхідно заручитися їх підтримкою та розвивати з громадськістю міста Києва партнерські відносини» — заявив він.

Член Громадської ради при КМДА Вадим Хабібуллін заявив про підтримку Стратегії розвитку Києва до 2025, але ... але у системному діалозі КМДА з громадськістю Києва, оскільки без врахування думки широкого кола галузевих фахівців та представників громадськості, будь-яка Стратегія може залишитися нереалізованою.

І це відповідає Декларації про принципи взаємодії та напрямки діяльності Громадської ради при Київській міській державній адміністрації та Київської міської державної адміністрації, підписаної навесні головою КМДА Олександром Поповим та головою Громадської ради при КМДА Вірою Сиротою.

 

______________________________________
Громадська приймальня
адвоката, правозахисника, громадського діяча
члена Громадської ради при КМДА
Вадима Хабібулліна

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 555