...це може бути прикриттям, а реальною ціллю є судова влада, ну наприклад «обілення» Судової влади, відкрите, публічне «прання, відбілювання судової влади». Спробую уявити нереальне – виправдання в Судах деяких «політичних» наздоганяючи позитив, який мають як сніговий ком, нарощувати і нарощувати протягом найближчих часів. І все – «суд в законі»…

Вадим Хабібуллін: Червоний прапор Перемоги – і Суд в законі

…спробую уявити нереальне – виправдання в Судах деяких «політичних» наздоганяючи позитив, який мають як сніговий ком, нарощувати і нарощувати протягом найближчих часів. І все – «суд в законі»…

Конституційний суд України прийняв рішення по Червоному прапору Перемоги.

А чи могло бути рішення іншим? Одні скажуть могло, оскільки сьогодні все може бути, інші – скажуть ні, не могло, оскільки неконституційність на поверхні – видима, бажана, доступна…

І розпочинаючи наймасштабнішу операцію «Червоний прапор Перемоги» зацікавлені високодостойники не могли цього не бачити, не передбачити, не усвідомлювати.

Так, на поверхні хочеться шукати простий політичний слід, який всі як скажені зі всіх ЗМІ почали педалювати. Штучна конфронтація у питанні «схід-захід» - так? Відволікання від життєвих важкостей, з якими маємо стикатися, оскільки не знаємо, що будь-які реформи є болючими, але прийде час і зрозуміємо, що іншого виходу не локального, а глобального не було – так? Інші відкриті, публічні версії більш-менш так само про-політично налаштовані.

Але.

Але спробую дозволити собі припустити, уявити іншу більш-менш реальну, але не обговорювану версію спецоперації «Червоний прапор Перемоги».

Якщо така спецоперація готується, можливо припустити, що вона готується в декількох варіантах розвитку подій. Як той самий обоз. Один туди їде, інший туди, а головний взагалі ще не виїхав.

А якщо припустити, що ціль і мета взагалі інші – ну наприклад «обілення» Судової влади!

Реформу судової влади розпочали, але люди не вірять в її людяність, не те що Європа чи Америка. А тут на тобі… Більшість розглянула, Гарант підписав, а якийсь там Конституційний Суд – показав червону картку. І тут всі критики зараз розпочнуть вголос кричати на кшталт – а ми Вам казали, а навіщо, це ж нада було таке вдіяти, ну і шо Ви наробили – ну і таке інше.

Як на мене відповідь очевидна! Після «тушок», після «конституції 1996», після всього, що взагалі відбувалося і відбувається – це найреальніший спосіб розпочати відкрите, публічне «прання, відбілювання судової влади».

І в нас напрошується питання: А виходить, що Конституційний Суд України у нас незалежний? Ослухатись і винести «своє» рішення – це, це, це – це вперше в нових реаліях життя.

І більш того, не зловживаючи Вашим часом, високодостойні, спробую уявити нереальне – виправдання в Судах деяких «політичних» наздоганяючи позитив, який мають як сніговий ком, нарощувати і нарощувати протягом найближчих часів. І все – «суд в законі»…

Згоден з Вами, на поверхні всі отримали своє – схід своє, захід своє, червоні взагалі не мали з чим йти на 2012, а зараз це просто в тренд і будуть дефілювати аж до виборів.

Але на мій особистий погляд це може бути прикриттям, а реальною ціллю є судова влада, якій народ має нарешті розпочати довіряти і кращого поводу можливо і не буде!

А Ви, як думаєте?

З повагою - Вадим Хабібуллін

адвокат, правозахисник, громадський діяч

ХАБІБУЛЛИІН ® KHABIBULLIN.kiev.ua

 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 678