Схаменіться. Що Ви робите. Як,  Вам не соромно. Хіба можна, так зухвало критикувати офшорні рахунки Президента України Петра Порошенко. Ви забули, як багато Він зробив для українців. Як би не Петро Порошенко, то зараз українці жили під гнітом корупціонера та злочинної влади  Віктора Януковича. Хіба, Ви цього  хочете.

Схаменіться. Що Ви робите. Як,  Вам не соромно. Хіба можна, так зухвало критикувати офшорні рахунки Президента України Петра Порошенко. Ви забули, як багато Він зробив для українців. Як би не Петро Порошенко, то зараз українці жили під гнітом корупціонера та злочинної влади  Віктора Януковича. Хіба, Ви цього  хочете.  Невже, Ви не розумієте, що завдяки Петру Олексійовичу, а також його друзів, таких, як Яценюк або Пашинський, тепер Україна нарешті має справжнього українського Президента, який дбає лише про майбутнє України і хоче лише щастя для українців. Україна на Майдані зробили європейський вибір.  Але деякі люди не хочуть цього, щоб Україна жила під владою мудрого та справедливого і головне заможного Президента. Тому вони, через корумповані ЗМІ роздувають скандал про офшорні рахунки Петра Олексійовича. Хоча, це не можна вважали, якоюсь надзвичайною подією. І взагалі,  хто Вам сказав, що Президент України не має право мати офшорні рахунки і тримати, там свої кошти. Ви і самі знаєте, що після того, як пані Гонтарєва позакривала велику кількість банків в Україні і повністю розвалила банківську систему України, тримати кошти в Україні може лише безглузда людина. Але наш Президент, це досвідчений менеджер, який своє працює створи велику бізнес імперію і тому, немає нічого необачного або заперечного, що Він тримає власні кошти не в Україна, а за кордоном. Так, воно спокійніше і для нього,і для тих українців, які активно підтримали Петра Порошенко і на Майдані, і на виборах в Президенти України. 

Не варто навіть звертати увагу на ці рахунки Президента України, а тим паче на гроші, які находяться на цих рахунках. Це несуттєво. Адже тепер Україні  заробітна плата в доларовому еквіваленті майже 170 доларів США. Україна зайняла перше місце у світі за рівне девальвації національної валюти та інфляції, ВВП України упало майже на 16%, тарифи на ЖКГ зросли більше ніж в 7 разів, пенсії українців стали на рівні майже 50 доларів США і це все  за часів президентства Петра Порошенко.   Це саме головне. Треба більше на це звертати увагу, а не на рахунки в офшорі. Також не забувайте, що завдяки Майдану гідність українців зросла на двадцять, а в окремих людей на двадцять п’ять сантиметрів. Без Майдану цього б не сталося. Ви тільки задумайтеся. Якщо б зосталась злочинна влада Януковича, Петро Порошенко міг би працювати лише міністром економіки і не міг би стати Президентом України. Хіба цього хочуть прості українці. Не вже не зрозуміло тим, хто критикує Петра Олексійовича і намагається порахувати його грошів в офшорах, що вони фактично є агенти Путіна і хочуть, щоб знову повернулися жаливі часи злочинної влади Януковича. Коли, як відомо ніхто не боровся з корупцією, на відміну сучасної ситуації, коли і Петро Олексійович і усі його колеги по партії та влада, і день, і ніч, не покладаючи рук, борються і борються с корупцією. І уже скоро, корупції взагалі не буде в Україні. 

Слава Україні! Нехай живе світле майбутнє України, як великої європейської держави! Україні буде членом ЄС! Усі на захист нашого Президента, якого нам подарував Майдан. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 693