Демчак Руслан, кандидат в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №18, висунутий ПАРТІЄЮ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» підписав меморандум про співпрацю з учасниками Громадського Руху ЧЕСНО.

Демчак Руслан, кандидат в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №18, висунутий ПАРТІЄЮ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» підписав меморандум про співпрацю з учасниками Громадського Руху ЧЕСНО. Відповідно до документу, кандидат бере на себе зобов’язання бути відкритим перед громадянами та чесним перед своїми виборцями. «Події на Майдані продемонстрували, що люди прагнуть вести відвертий діалог з владою. І ми всі дійсно цього заслужили – більше не бачити брехунів та пристосуванців у новій Верховній Раді. Переконаний, що кожен кандидат має безапеляційно підтримати дану ініціативу  та показати громадськості, що він готовий бути чесним перед громадянами» - коментує підписання меморандуму Руслан Демчак. Меморандум передбачає розкриття інформації перед виборцями:  повного тексту автобіографії  та декларації про доходи кандидатів.     

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 693