велика вдячність і низький уклін громадським діячам і громадським активістам і журналістам, які завдяки своїй впливовості у ЗМІ можуть привернути публічну увагу до подібних проблем,- В.Хабібуллін

Вадим Хабібуллін, Київ, Святошинський р-н, адвокат, правозахисник, громадський діяч

Через землі, Регіонали сільським головам заламують руки, та погрожують арештом
Ірма Крат , журналіст
http://blogs.korrespondent.net/users/blog/irmakrats/a63228 

 

Вадим Хабібуллін
КОМЕНТАР:

 

Ну що тут скажеш?
Такі перегини на місцях не завжди можуть свідчити про саме таке відношення будь-якої політичної сили і навіть провладної.
Не треба забувати як було після "третього туру" на місцях!
Боротьба за владу - це не перманентний процес - він неперервний у всіх напрямках життєдіяльності.

 

У професійній діяльності, після своєї позиції у 2003 в адвокатурі - я так само відчув усю чарівність адміністративного і судового ресурсу, коли мене позбавляли за мою особисту позицію в адвокатурі - адвокатського сану.

 

А вже на початку 2011, у політичній діяльності стикнувся з відвертими розправами на місцях за небажання працювати на місцях з не завжди "авторитетними" діячами, про яких написав відкритого листа до керівництва політичної партії і вказав, що реформи не можуть рухатися, коли на місцях залишені іноді люди, які вважають, що після перемоги 2010 - їм ці ТЕРИТОРІЇ, віддані як окупантам на розграбування.

 

А тому, велика вдячність і низький уклін громадським діячам і громадським активістам і журналістам, які завдяки своїй впливовості у ЗМІ можуть привернути публічну увагу до подібних проблем - і тим самим рятують конкретно узятих людей, яких як у 37-мому просто стерли б ...

 

Вадим Хабібуллін, Київ, Святошинський р-н

адвокат, правозахисник, громадський діяч

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 528