ГОТОВИЙ ДО БУДЬ-ЯКОЇ СПІВПРАЦІ З ГРОМАДСЬКІСТЮ ТА ЗІ ВСІМА ІНСТИТУТАМИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА, ЯКІ НЕ УВІЙШЛИ ДО ГРОМАДСЬКИХ РАД ТА РАД ВІТЧИЗНЯНИХ ТА ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТОРІВ. Бажана спеціалізація: СВЯТОШИНСЬКИЙ район міста КиєваПАРТИЗАНСЬКА ГРОМАДСЬКІСТЬ В ДІЇ або ГРОМАДСЬКІ ЕКСПЕРТИЗИ

ПАРТИЗАНСЬКА ГРОМАДСЬКІСТЬ В ДІЇ або ГРОМАДСЬКІ ЕКСПЕРТИЗИ

Як член Громадських рад: при центральному органі виконавчої влади при Міністерстві юстиції України та при місцевому органі виконавчої влади при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) ГОТОВИЙ ДО БУДЬ-ЯКОЇ СПІВПРАЦІ З ГРОМАДСЬКІСТЮ ТА ЗІ ВСІМА ІНСТИТУТАМИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА, ЯКІ НЕ УВІЙШЛИ ДО ГРОМАДСЬКИХ РАД ТА РАД ВІТЧИЗНЯНИХ ТА ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТОРІВ.

Бажана спеціалізація: СВЯТОШИНСЬКИЙ район міста Києва, де виріс, займаюся професійною і громадською діяльністю та проживаю майже 40 років.

В інтересах суспільства та допомоги владі не допускати, а і іноді виправляти помилки… Громадські ради. Громадські експертизи. Громадський контроль. Ради вітчизняних та іноземних інвесторів.

ДО УВАГИ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

(громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об`єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства і установи, легалізовані відповідно до законодавства України).

Про створення ВІРТУАЛЬНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ для громадськості вже зазначав:

- ГРОМАДСЬКИХ РАД, консультацій з громадськістю, які проводяться з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність органів виконавчої влади, а також забезпечення «ГЛАСНОСТІ», «ВІДКРИТОСТІ» та «ПРОЗОРОСТІ» діяльності органів.

- ГРОМАДСЬКОЇ ЕКСПЕРТИЗИ діяльності органів виконавчої влади, який є складовою механізму демократичного управління державою, який передбачає проведення інститутами громадянського суспільства оцінки діяльності органів виконавчої влади.

- РАД ВІТЧИЗНЯНИХ ТА ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТОРІВ, яка утворюється з метою сприяння залученню і ефективному використанню вітчизняних та іноземних інвестицій для забезпечення розвитку відповідних галузей економіки, регіону

Так, мені нагадують постійно про Громадську раду при Мінюсті та КМДА?

Але ж там було … і Ви про це знаєте… Перетягнути на свою сторону «їх» легіони, «їх» стовідсоткові голоси, коли у Мінюсті зі 125 учасників – владниками запропоновано обрати тільки 25, а МИ обрали 110 присутніх, в КМДА з 318 тільки 20…, а МИ «наполягли» обрати 222 присутніх. І це притому, що десятки, сотні, тисячі інститутів громадянського суспільства взагалі не допущено, в порушення Постанови 996 до участі в установчих зборах.

Але протиотруту знайдено, і що цікаво вона також владна. І не потрібно аналітичного складу розуму, аби зрозуміти, що ця «бомба» закладена була і вигідна і попередній владі і новій, оскільки там, де «покласти» всіх «під себе» не вдалося – будуть партизанські, громадські дії та заходи, які іноді надають більше можливостей впливати на владу ніж віртуально, сидячи в штучно створеній «золотій клітці».

УВАГА! Підстава: Кабінет Міністрів України; Постанова, Порядок вiд 05.11.2008 № 976

Про затвердження Порядку сприяння проведенню громадської експертизи

діяльності органів виконавчої влади

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=976-2008-%EF&new=1

АКЦЕНТИ: Постанова є просто «бомбою»! Громадська експертиза діяльності органів виконавчої влади є складовою механізму демократичного управління державою, який передбачає проведення інститутами громадянського суспільства ОЦІНКИ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ, ефективності прийняття і виконання такими органами рішень, підготовку пропозицій щодо розв`язання суспільно значущих проблем для їх врахування органами виконавчої влади у своїй роботі.

Інститут громадянського суспільства може бути один, а представників своїх Ви можете залучити безліч. Відміною є Громадські ради і Ради вітчизняних та іноземних інвесторів, де суб’єктом є один інститут громадянського суспільства і один його представник.

ЖОДНИХ ПІДСТАВ ВІДМОВИТИ В ПРОВЕДЕННІ ГРОМАДСЬКОЇ ЕКСПЕРТИЗИ – НЕМАЄ.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: …- громадський вплив ні в якому випадку не повинен використовуватися з недоброчесною метою, як то для політичного тиску, зведення рахунків, навмисного погіршення репутації, тощо. Доброчесна та професійна громадськість не може собі дозволяти подібного використання впливу та не повинна дозволяти цього робити іншим, які скоріш за все створені політиками для політичних переслідувань опонентів. Запобігти цьому може ПУБЛІЧНІСТЬ, ПРОЗОРІСТЬ, ВІДКРИТІСТЬ, а може і підписання та дотримання етичної хартії громадських організацій.

З великою повагою та завжди Ваш – Вадим ХАБІБУЛЛІН

 

Довідкова інформація:

ХАБІБУЛЛІН ® KHABIBULLIN.kiev.ua

адвокат, правозахисник, громадський діяч

- Член Громадської ради при центральному органі виконавчої влади

при Міністерстві юстиції України

- Член Громадської ради при місцевому органі виконавчої влади

при виконавчому органі Київської міської ради

(Київській міській державній адміністрації)

ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН БЕЗОПЛАТНО З 1999

Київ, СВЯТОШИНСЬКИЙ район

(044) 5926000, 5923200, 4515990

(044) 2280666, 2210666, (067)2096660

KHABIBULLIN.kiev.ua

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 1206