Цікаве спостереження – молодь вірить у таку можливість, старше покоління – ні! Варто запитати у Яценюка і Гонтаревої у що вірять вони.

Я – вірю. Янукович довів Україну до курсу – 9, Путін до – 10, а все, що вище вже вклад нашої нової влади, некомпетентної ВР та малопрофесійних дій уряду і НБУ.

Перше, що необхідно зрозуміти, що курс гривні – це ціна одного долара в Ураїні. Рік назад ціна одного долара була 8 грн, зараз 14 грн/дол. Ціна на товар зростає, коли його мало й, навпаки, падає, коли товару багато. Отже, як зробити так, щоб доларів в Україні стало більше чи потреба в них зменшилась?

1.Закрити шпарини для втечі доларів з України: офшори для олігархів (втеча капіталу), фіктивний імпорт (долари пішли за кордон, а товари в Україну не надійшли), фіктивний експорт ( товари пішли за кордон, а долари в Україну не зайшли), валютні спекуляції банків (купили долари в НБУ за курсом 12,9 грн і в той же день продали їх за 14!), тощо.

2.НБУ має припинити за рахунок емісії (незабезпеченого друку грошей) закривати всі огріхи і помилки Уряду, Нафтогазу і комерційних банків. Для них в 2014 р. НБУ вже надрукував і позичив більше 200 млрд.грн, чим прискорив падіння гривні і зростання цін!

3.НБУ і Уряд мають взяти під контроль зростання цін і мінімізувати ставки по кредитам. Необхідно на 2015 рік зменшити зростання цін (інфляцію) з 20% до 5% і довести ставки за кредитами до 8-9%! Така політика називається «політикою інфляційного таргетування»!

4.Збільшити західні інвестиції і кредити в приватний сектор України. Україна потребує 10-12 млрд.дол. інвестицій і довгострокових кредитів на рік! Для цього – об’явити війну корупції , знизити податки і викинути непрофесіоналів з Уряду і НБУ.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 1597