Київ відкритий для всіх співвітчизників, якого б політичного кольору вони не були, та закритий для тих, хто вважає, що НАШЕ місто-герой Київ віддане їм, як «окупантам» на розграбування»

"Голова КМДА зобов’язаний зрозуміти, що Київ відкритий для всіх співвітчизників, якого б політичного кольору вони не були, та закритий для тих, хто вважає, що НАШЕ місто-герой Київ віддане їм, як «окупантам» на розграбування» - ХАБІБУЛЛІН ® KHABIBULLIN.kiev.ua


відео прес-конференції:
http://www.youtube.com/watch?v=13s7GEbzf6g




Прес-конференція в Інтерфакс-Україна. Порушення при обранні громадських рад – масштабні, заявив Вадим ХАБІБУЛЛІН

ПРЕС-СЛУЖБА

члена Громадської Ради

при Київській міській державній адміністрації

Вадима ХАБІБУЛЛІНА

місто Київ, СВЯТОШИНСЬКИЙ район

01001, м . Київ-1, а/с 411-В, т.(044) 5926000, 2280666, ф.(044) 2210666, 5924329

[email protected] | (044) 3833312 | www.KHABIBULLIN.kiev.ua

«_01_»_квітня_2011_р.

ВАДИМ ХАБІБУЛЛІН: "Порушення при створенні Громадської Ради КМДА - не допущені. Члени Громадської Ради при Київській міській державній адміністрації просять Президента, Уряд і Парламент провести ретельні перевірки дотримання Постанови Уряду №996 і готові виступити незалежними експертами…"

Про порушення при створенні громадської ради при КМДА виправдовуються тільки обранням усіх 222 присутніх представників громадськості Києва, а не лише представниками одного регіону чи однієї політичної сили. Про це заявив член Громадської Ради при КМДА, адвокат, правозахисник і громадський діяч Вадим ХАБІБУЛЛІН під час прес-конференції в Інтерфакс-Україні.

Хабібуллін зауважив, що порушення при обранні громадських рад – масштабні. «Не треба далеко ходити, яскравим прикладом може стати Київ. У кожному районі їх обирали штучно, підконтрольно і з місцевою громадською думкою не мають нічого спільного», - розповів учасник прес-конференції.

Вадим Хабібуллін зазначив, що 3 березня, КМДА отримала у громадській раді 222 активних членів громадськості замість 20 підконтрольних «варягів – кнопкодавів» з одного регіону чи з однієї політичної сили. «Деяких зараз заганяють в «стойло» до більшості, і не публічно, не прозоро «працюють» над таємним планом «захоплення влади» в громадській раді», - каже Хабібуллін.

Член Громадської Ради зауважив, що Голова КМДА зобов’язаний зрозуміти, що київська громада прийшла не воювати. «МИ - Кияни, МИ тут живемо. Тут жили наші діди-прадіди. Для нас важлива доля нашого рідного міста. Київ відкритий для всіх співвітчизників, якого б політичного кольору вони не були, та закритий для тих, хто вважає, що НАШЕ місто-герой Київ віддане їм, як «окупантам» на розграбування».

Ми, громадські організації, звернулися до Президента Україна, Прем’єр-міністра України, Верховної Ради України, засобів масової інформації та активній громадськості з вимогою створити тимчасові комісії, провести ретельні, публічні, відкриті перевірки у кожному районі міста Києва на предмет «обрання» штучних і підконтрольних громадських рад та у разі виявлення порушень, провести повторні демократичні вибори до громадських рад при органах влади. Ми готові виступити незалежними експертами.

К сведению: О ПЕРЕНОСЕ на пятницу 11.00 пресс-конференции в агентстве "Интерфакс-Украина" на тему: "Общественный совет при КГГА. Что в действительности произошло на собрании общественного совета, и кто сорвал "донецкий сценарий?"

ПЕРЕНОСИТСЯ на пятницу, 1 апреля, в 11.00 в пресс-центре информационного агентства "Интерфакс-Украина" пресс-конференция членов рабочей группы общественного совета при Киевской городской государственной администрации на тему: "Общественный совет при КГГА – создан. Что в действительности произошло на собрании общественного совета, и кто сорвал "донецкий сценарий?".

Участники: председатель ОО "Киевская городская гильдия специалистов по вопросам долгов и банкротства" Вадим Хабибуллин; член ОО "Лига защиты жителей столичных общежитий" Любовь Крупнова; председатель ВОО "Украинское социалистическое движение" Александр Кликов. Регистрация журналистов на месте по редакционным удостоверениям.

_________________________________________________________________

Прес-конференція

Громадські організації Києва ставлять під сумнів легітимність створення Громадської ради КМДА

14:03

Київ. 1 квітня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Низка громадських організацій вважає нелегітимною робочу групу з підготовки першого засідання нині створюваної Громадської ради при Київській міській державній адміністрації.

"Нині реалізується таємний план із захоплення влади в самій Громадській раді шляхом створення неправомірної робочої групи з підготовки першого засідання ради, де буде обрано керівництво ради", - заявив на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в п`ятницю член Громадської ради, голова громадської організації "Київська міська гільдія фахівців з питань боргів та банкрутства" Вадим Хабібуллін.

Він нагадав, що 3 березня відбулися установчі збори Громадської ради при КМДА, в яких взяли участь 244 представники різних громадських організацій. За його словами, міськадміністрація на зборах внесла пропозицію про те, щоб до складу Громадської ради увійшли 20 членів, проте в результаті було ухвалено рішення про те, що до складу ради увійдуть 222 члени.

В.Хабібуллін також заявив, що в протоколі зборів, який подано на підпис голові КМДА Олександру Попову, йдеться про те, що на зборах було затверджено склад робочої групи з підготовки перших організаційних зборів ради. Проте, за його словами, збори не затверджували цього складу. Він також повідомив, що 14 березня ініціативна група з деяких членів Громадської ради сформувала свою робочу групу у складі десятьох людей, і відповідні документи було спрямовано до КМДА та Кабінету Міністрів України.

"Ми відкриті для всіх і хочемо, щоб голова Київської міськадміністрації зрозумів, що ми кияни, і ми не прийшли воювати з владою", - наголосив В.Хабібуллін.

Голова Всеукраїнської громадської організації "Український соціалістичний рух" Олександр Куликов наголосив, що створення Громадської ради "розпочалося в закритому режимі". Так, заявки на участь в установчих зборах подали близько тисячі громадських організацій, але запрошення отримали близько 300. "Чиновники не чують громадських організацій. Ми просимо, щоб нам відчинили двері, почули нас", - заявив О.Куликов.


відео прес-конференції:
http://www.youtube.com/watch?v=13s7GEbzf6g



ХАБІБУЛЛІН ® KHABIBULLIN.kiev.ua | Громадська рада при Київській міській державній адміністрації
http://khabibullin.kiev.ua/pabl_ua.php?cat=44&page=1

 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 907