Закон про мову - це лише димова завіса для відволікання суспільної уваги. Адже Рада приняла набагато небезпечніший законопроект, що приватизує державний бюджет.

 

Греція продала чотири літаки Airbus за $40,4 млн, що належали колишній державній авіакомпанії Olympic Airways, щоб погасити державні борги. 

Україна ж без шкоди для економіки може продати чиновницький автопарк та будівлі адмінспоруд, перемістивши діловодство в інтернет. Це дасть 1,6 трлн. грн. грошових надходжень, що дозволить погасити держборг (0,5 трлн. грн.) та ініціювати справжні реформи з відродження економіки України.

Але сьогодні на практиці українські чиновники не гасять держборг, а навпаки його роздувають корупційними безглуздими держзакупівлями. Чого тільки варта малина по 672 грн/кг, або  мерседеси для вивозу сміття.

Щоб українська громадськість не докоряла сумлінню казнокрадів, депутати 04.07.12 прийняли закон № 9634 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державних закупівель», за яким держзакупівлі перестають бути прозорими та публічно підзвітними, тепер про розкрадання бюджетних коштів безглуздими операціями ніхто не дізнається ні з "Віснику державних закупівель", ні з інших джерел. 
 
За оцінкою нардепа Лесі Оробець за цим законом може вилучитися 250 млрд. грн. з дербюджету.

Зрозуміло, що кошти окрім покращення життя собі вже сьогодні, підуть на фінансування не виборів, а перемоги на виборах.

Для того, щоб приховати цей резонансний документ, що перетворює держбюджет України на клановий общак, напередодні (3.07.2012) був прийнятий скандальний закон "Про засади державної мовної політики" лише для того, щоб відволікти суспільство від справжньої катастрофи демократії, від приватизації найдоходнішого об'єкту України - державного бюджету.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 1076