У жовтні у центрі Немирова просто неба відкрилася інноваційна «Мобільна бібліотека». Користувачем бібліотеки може стати будь-який активний читач, причому абсолютно безкоштовно. Відкриття бібліотеки було приурочено до Дня вчителя, який традиційно відзначається на початку жовтня.

У жовтні у центрі Немирова просто неба відкрилася інноваційна «Мобільна бібліотека». Користувачем бібліотеки може стати будь-який активний читач, причому абсолютно безкоштовно. Відкриття бібліотеки було приурочено до Дня вчителя, який традиційно відзначається на початку жовтня. Ініціатором відкриття мобільної бібліотеки в Немирові виступила благодійна організація «Фонд Демчака зі сприяння економічному розвитку регіону», яка вже не перший рік опікується рідним краєм. На корінцях книг розміщуються спеціальні QR-коди, за допомогою яких книги можна безкоштовно завантажити в електронних форматах через публічну мережу Wi-Fi і залишити у себе назавжди. Коди можна зчитати за допомогою камери будь-якого смартфона або планшета. Руслан Демчак: «Мобільна бібліотека – соціальний і освітній проект, завдяки якому кожен житель Немирова та гості міста мають можливість безкоштовного доступу до понад півтисячі книг. За допомогою безкоштовного доступу до мережі інтернет, який був додатково проведений в центральну частину міста,  немирівчани мають можливість за лічені хвилини завантажити на свої мобільні пристрої понад п’ятсот книг української та зарубіжної класичної літератури і сучасної української поезії та прози. Це чудова можливість для жителів міста познайомитися з новими творами та перечитати «класику», і для цього не потрібно купувати, як раніше, паперові книги» У «Мобільній бібліотеці» представлено книги різних жанрів, включаючи класику і твори сучасних зарубіжних і українських авторів, зокрема, такі відомі і популярні імена, як Андрій Курков, Сергій Жадан, Любко Дереш, Марина та Сергій Дяченки, твори яких друкуються стотисячним комерційними тиражами не лише в Україні, але і за кордоном. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 713