Чергову перемогу над МАФами здобуто.

 

Про цей МАФ я вже інформував Вас проте все ж нагадаю.

Незаконне встановлення даного МАФу, мною, громадським інспектором благоустрою міста Києва, та групою журналістів було зафіксовано в ніч з 30 на 31-ше грудня 2012 року по проспекту Перемоги біля зупинки «метро Святошин» по стороні руху в бік виїзду з міста.

Тоді, вимогу надати дозвільні документи на встановлення МАФу було проігноровано, а його встановлення було завершено. Мною було викликано наряд міліції та надано всі пояснення. Даний інцидент було зафіксовано на камеру.

Керуючись ст. 41 Закону України "Про благоустрій населених пунктів" я, як громадський інспектор благоустрою міста Києва, 09 січня 2013 року (дав можливість держаному органу посвяткувати) направив відповідне звернення до Начальника Головного управління контролю за благоустроєм м. Києва.

І от дії державного органу не змусили себе чекати, зазначений МАФ було демонтовано, а це друзі не може не радувати.

Загальна картина з МАФами по місту суттєво не змінилася, хоч робота і з боку міської влади, і з боку громади міста триває. Проте на один незаконно встановлений МАФ стало менше, причому приємно те, що в тому числі і завдяки моїй роботі та активній громадській позиції.

 

Тож, бій триває, далі буде….

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 830