Дай Бог здоров’я і наснаги Саакашвілі на посту губернатора Одещини. В будь-якому разі, одесити ще довго будуть розповідати своїм внукам і правнукам, як у них був губернатором грузин Саакашвілі.

Звичайно, призначення Михайла Саакашвілі губернатором Одеської області було сприйнято українцями неоднозначно. Але це не означає, що потрібно це призначення приймати виключно негативно або позитивно. В будь-якому разі, немає нічого критичного в тому, що керівником Одеської області призначили колишнього президента Грузії, який до того ж знаходиться офіційно в розшуку Інтерполу за розкрадання державних коштів під час керівництва країною. Це звичайне явище для наших, та і грузинських політиків. Не виключено, що коли в Грузії знову зміниться президент, то і нового старого президента також буде “шукати” Інтерпол. Тому, фактично, немає нічого дивного та незвичайного в тому, що губернатором Одещини призначили Міхо Саакашвілі. У нас і не такі є губернатори областей України, і нічого, про них взагалі мало хто згадує.

Потрібно відзначити, що Михайло Саакашвілі дуже цікава та розумна людина, має чудовий кругозір, дуже добре виступає, і взагалі, спілкуватися з ним одне задоволення. Крім того, він дійсно чудово розмовляє, і російською, і англійською, і, скоріш за все, незабаром буде чудово розмовляти українською. Крім того, і це дуже сильна сторона Саакашвілі, він вміє постійно займатися піаром. Для нього немає нічого складного в тому, щоб зі звичайної другорядної події зробити шикарне шоу, яке дуже до вподоби натовпу. Адже, коли зростають ціни та людина втрачає роботу, лише такі піар-шоу і можуть потішити душу українського безробітного, який розуміє, що краще не буде, але ж так хоче щоб не було гірше.

Скоріш за все, найближчим часом українці побачать війну піарів між Саакашвілі та Яценюком. Адже, фактично Саакашвілі намагається своїм піар-шоу виштовхнути Яценюка. Тому не дивуйтеся, якщо на наступному тижні один з незалежних відомих журналістів напише дуже значну статтю, де буде показувати на прикладах, що саме Саакашвілі буде кращим прем’єр-міністром, ніж Яценюк, а пост губернатора Одещини це просто трамплін до крісла прем’єра. Можливо так воно і буде. Але потім. А зараз Саакашвілі буде постійно піаритись і втілювати кожного дня нові, й нові задуми піар-шоу.

Звичайно, будь-яка досвідчена людина, яка випадково подивиться  в законодавстві України які повноваження має губернатор області, зрозуміє, що губернатор Одещині, це далеко не те, що президент Грузії. Адже Одещина, це звичайна дотаційна область України, яка постійно живе за рахунок дотацій та субвенцій з Києва. Крім того, міста, які знаходяться на території області, не підпорядковані безпосередньо губернатору, а знаходяться під керівництвом президента та мерів. Також митниця немає ніякого відношення до губернатора області, а підпорядкована Державній фіскальній службі, порти підпорядковані Міністерству інфраструктури, і таке інше. За губернатором залишаються: розбиті дороги, не газифіковані села, які втрачають жителів, школи та лікарні без коштів, проблеми із теплокомуненерго, і ще багато звичайних проблем звичайної області.

Тому усі ці заяви, що Саакашвілі вже ліквідував корупцію на митниці, що Саакашвілі навів порядок в портах, що Саакашвілі будуватиме готелі в Одесі – це звичайний піар, який ніякого відношення немає до реальності. Це все не функція губернатора, і якщо відбуватимуться якість позитивні події на митниці, або в Одесі, це ніякого відношення не має до Саакашвілі. Звичайно, потрібно зрозуміти, що Саакашвілі розумна людина, і тому не буде він працювати лише за зарплатню губернатора. Але й потрібно розуміти, що до Саакашвілі губернатор жив не на одну зарплатню, і після нього інший губернатор буде жити також за правилами губернатора. Тому не варто критикувати Саакашвілі за те, що він хоче заробити на Одещині. Нехай так і буде. В будь-якому випадку, якщо б замість Саакашвілі призначили якогось Тарасенка, то він також хотів би заробити на Одещині.

Але потрібно не забувати, що Яценюк і його спонсори також хочуть і будуть заробляти на Одещині, а також ще багато старих і нових депутатів, та наших олігархів. Тому, скоріш за все, Саакашвілі змушений буде ділитися бізнесом з іншими представниками влади. Без цього не буває.

Отож, дай Бог здоров’я і наснаги Саакашвілі на посту губернатора Одещини. В будь-якому разі, одесити ще довго будуть розповідати своїм внукам і правнукам, як у них був губернатором грузин Саакашвілі.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 681