Це прикольно і відповідно сучасності, а також дуже цікаво як зможуть політики застосувати в інтернет адміністративний ресурс чи за гроші зобов"язати голосувати, - Вадим Хабібуллін, Київ, Святошинський р-н...

Вадим Хабібуллін - Київ, Святошинський район - адвокат, правозахисник, громадський діяч

Вибори-2012. Новітні технології. Це Вам не 1998 чи 2002

Восени 2012 року в Україні мають відбутися вибори до Верховної Ради. Уперше за останні 10 років вибори будуть проводитися за змішаною системою: половину депутатів оберуть, як раніше, за партійними списками, а половину - за мажоритарними округами, де людям надається можливість проголосувати за конкретного кандидата.

Започаткований спецпроект Вибори-2012, метою якого є скласти об'єктивну картину підтримки тих чи інших політичних партій та особистостей у кожному регіоні України.

Користуватися просто. Мається два основні розділи:

1. Рейтинг партій (де можна віддати свій голос за одну політичну партію).

2. Мажоритарні округи (де у кожному окрузі можна підтримати одного кандидата, або запропонувати свою кандидатуру регіонального політичного лідера).

Це прикольно і відповідно сучасності, а також дуже цікаво як зможуть політики застосувати в інтернет адміністративний ресурс чи за гроші зобов"язати голосувати.

 

 

З повагою

Вадим Хабібуллін

Київ, Святошинський р-н

мажоритарний виборчий округ 219

Вадим Хабібуллін - Київ, Святошинський район - адвокат, правозахисник, громадський діяч

 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 1873