З великою повагою і побажаннями щастя, здоров'я та наснаги і витримки Вам та Вашим родинам, – Вадим Хабібуллін, член Громадської ради при ДПС України

Вітаю з Днем працівника Державної податкової служби України! 

 

 

Бажаю і в подальшому належно і на високому рівні забезпечувати прийом громадян, розгляд звернень громадян, співпрацювати з інститутами громадянського суспільства, забезпечуючи участь громадськості в реалізації державної політики у відповідній сфері та інформуванні громадськості про реалізацію державної політики у відповідній сфері.

 

У процесі виконання покладених на Державну податкову службу України завдань реально і належно взаємодіяти в установленому порядку з іншими органами виконавчої влади, допоміжними органами і службами, утвореними Президентом України, з органами місцевого самоврядування, об'єднаннями громадян, профспілками та організаціями роботодавців, відповідними органами іноземних держав і міжнародних організацій, підприємствами, установами, організаціями.

 

З метою організації своєї діяльності забезпечувати в межах повноважень належне здійснення заходів щодо запобігання корупції і контролю за їх здійсненням у центральному апараті ДПС України, територіальних органах, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери її управління.

 

Широко застосовувати право надання відстрочення та розстрочення грошових зобов'язань та/або податкового боргу, а також приймати рішення про списання безнадійного податкового боргу в порядку, передбаченому законом.

 

З великою повагою і побажаннями щастя, здоров'я та наснаги і витримки Вам та Вашим родинам,

 

Вадим Хабібуллін

 

Член Громадської ради

при центральному органі виконавчої влади

- при Державній податковій службі України

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 1578