На сьогоднішній день ринок українських іграшок перебуває у глибокій рецесії. Це дуже впадає в очі при аналізі статистики.

На сьогоднішній день ринок українських іграшок перебуває у глибокій рецесії. Це дуже впадає в очі при аналізі статистики. Так, у 2010 році в Україні вироблялось 1391,6 тис. іграшок за різними видами, у період січень-грудень 2011 року цей показник скоротився до 1086,8 тис. іграшок. За прогнозними підрахунками у 2012 році очікується ще значніше скорочення.

За такої ситуації спостерігається збільшення імпортних іграшок на вітчизняному ринку, наприклад тільки з Китайської Народної Республіки у 2011 році було імпортовано іграшок на загальну сумі 81,4 мільйона доларів. При цьому, як засвідчують численні експертизи такі імпортні іграшки є не просто неякісними, а навіть небезпечними для життя дитини.

Покращення ситуації можливе лише за державної підтримки вітчизняного виробника, особливого малих і середніх підприємців.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 2246