На 11 грудня 2014 року за ініціативи Руслана Демчака  заплановане проведення Інвестиційного саміту для залучення нових інвестицій в Україну та підтримку перспективних  нових проектів.

На 11 грудня 2014 року за ініціативи Руслана Демчака  заплановане проведення Інвестиційного саміту для залучення нових інвестицій в Україну та підтримку перспективних  нових проектів. Руслан Демчак: «Інвестиційний саміт є платформою для прямого діалогу України та Європи. Я запрошую до участі в саміті всіх, хто бажає залучити нові інвестиції в Україну та отримати підтримку для своїх стартапів. Це стосується в першу чергу представників малого та середнього бізнесу». Мета заходу - залучення західних інвестицій під конкретні бізнес-проекти України. Це унікальна можливість для власників малого та середнього бізнесу налагодити прямий контакт з представниками міжнародних інвестиційних фондів, британських та європейських банків, фінансових компанії, які вже інвестують в бізнес України. Переваги  даного інвестиційного саміту полягають в наступному: - можливість  для українського бізнесу представити свої проекти зацікавленим західним інвесторам на їх території; -  саміт орієнтований на залучення інвестицій в малий і середній сегмент бізнесу; - можливість особисто зустрітися з міжнародними інвесторами і налагодити прямий контакт.

Для того, щоб стати  учасником інвестиційного саміту та заявити про свій проект необхідно відправити запит на е-mail адресу [email protected] з позначкою в темі листа «Учасник інвестиційного саміту».

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 1224