Пенсії солідарної частини Пенсійного фонду України мають бути однаковими за розміром для всіх пенсіонерів країни та дорівнювати прожитковому мінімуму.

 

Кожен пенсіонер незалежно від попередньої посади та стажу роботи з Пенсійного фонду має отримувати близько 1000 грн. щомісячної пенсії. Для громадян, що відпрацювали за часів СРСР понад 20 років, треба передбачити підвищені перехідні пенсії.

Сутність солідарної частини Пенсійного фонду саме і полягає в бездеференціальній підтримці пенсійного покоління працюючим поколінням. А виокремлення у десятки і сотні разів вищих пенсій для окремих категорій осіб за рахунок коштів солідарного фонду - є соціально несправедливим.

Диференціація у пенсіях має досягатися не за рахунок соціально несправедливого розподілу коштів солідарної частини Пенсійного фонду, а за рахунок програм накопичувальних пенсій. Громадяни вже сьогодні мають можливість стати учасниками накопичувальної частини Пенсійного фонду України, скористатися послугами недержавних пенсійних фондів, послугами "лайфових" страхових компаній та іншими фінансовоими інструментами зберігання та накопичення. І це вірно. За сучасної економічної системи не держава має дбати за добробут громадянина, а кожен громадянин має його забезпечувати власноруч. У пенсійному питанні держава має дати одну для всіх мінімальну пенсію, а хто хоче мати більше, має подбати про себе сам за допомогою чисельних фінансових інструментів. Серед них:


  • програми добровільних пенсій Песійного фонду України,
  • пенсійні програми недержавних пенсіних фондів,
  • довгострокові програми страхових компаній зі страхування життя,
  • довгострокові депозити в банках,
  • золото,
  • нерухомість.

 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 877