Мінінстр економіки РФ Олексій Улюкаєв заявив, що російська економіка досягнула дна і подальшого падіння не очікується.

Але теперішні часи будуть часом процвітання для РФ 2019 року.

Обгрунтування теперішньої і майбутньої кризи просте, як і все геніальне.

Світові спортивні змагання в корупційних країнах вбивають економіку.

Процвітала собі Греція, поки не провела Олімпіаду в 2004 році. Через кілька років після Олімпіади - падіння без зупинки.

В минулому році пройшов чемпіонат світу в Бразилії. Нині лихоманить вулиці від народних протестів.

В Україні було Євро 2012. А вже в 2013 економіка полетіла вниз. І справа тут не в революції, ще пану Азарову не вистачало 3 млрд. долл. щоб звести кінці з кінцями.

Провела Росію Олімпіаду в 2014 році, а в 2015 її економіка пішла в круте піке.

А чемпіонат світу 2018 року в Росії проб'є дно пана Улюкаєва, і економіка Росії впаде ще щонайменше на 10%.

Справа в тому, що, проводячи спортивні змагання світового рівня, корупційна влада різних країн перекладає кошти з державного бюджету до власних кишень за безліччю корупційних схем.

Мільярди доларів ідуть нібито на спорт, а насправді - до кишень корупціонерів. Від чого врешті страждає економіка країни, але виграє вузьке коло колобюджетних осіб.

Так наприклад, лише на будівництво 48 км дороги в Сочі 2014 року було списано 227 млрд. рублів. Зрозуміло, що якби ці кошти залишилися в бюджеті РФ, міністру економіки РФ не довелося б сьогодні констатувати нелегкий стан економіки РФ.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 438