Згідно інформації НБУ, чистий прибуток українських банків у першому кварталі 2012 року склав понад 1,7 млрд грн.

Згідно інформації НБУ, чистий прибуток українських банків у першому кварталі 2012 року склав понад 1,7 млрд грн. Протягом першого кварталу минулого року банки отримали чистий збиток на суму — 200 млн грн. Покращення фінансового результату по банківській системі свідчить про збільшення доходів та зменшення витрат банків. Так, дохід за перший квартал  зріс майже на 3% - до 35 млрд грн, порівняно з таким же періодом у минулому році, витрати банків скоротились на 2,9%, до 33,5 млрд грн. Також за перший квартал збільшились активи банків (з урахуванням резервів) на 2% до 1,237 трлн гривень.


Хочу сказати про збільшення довіри населення до банків. Так, депозити фізичних осіб збільшились за лютий на 5,6 млрд грн и досягли 249,3 млрд грн. Тенденція по приросту депозитів продовжувалась і в березні.

Це все свідчить про позитивні зміни в банківський системі України та покращення ефективності діяльності українських банків.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 1537